+11 za treću uzastopnu pobjedu

Rukometaši Rugvice preko Bjelovara do devete ovosezonske pobjede

DSC_9317

Pobjedom protiv druge ekipe Bjelovara, rukometaši Rugvice došli su do treće uzastopne pobjede, ukupno devete u ovogodišnjem prvenstvu 2. HRL Sjever. Nakon poraza u derbiju od vodećeg Zaprešića, Rugvičani su nanizali tri pobjede – Sesvete II, Dubrava II i u vikendu za nama Bjelovar II.

Protiv druge ekipe Bjelovara Rugvica je na domaćem parketu stigla do uvjerljive 36:25 pobjede kojom su zadržali priključak za vodećom trojkom Zaprešićem, Petrinjom i Zagrebom II, protiv kojih su jedino i gubili bodove.

Gosti iz Bjelovara tek su u prvoj polovici prvog dijela imali rezultatsku prednost, a nakon što su domaći rukometaši u 15. minuti poveli 9:8 prednost više nisu ispuštali. Do odlaska na odmor imali su 9 pogodaka viška (21:12), da bi u nastavku susreta ta prednost u više navrata rasla i do najvećih +12.

Kod Rugvice među strijelce se upisalo čak 12 igrača, koje je predvodio Denis Medjaković sa sedam zgoditaka. Stjepan Goluža je pridodao pet, a Jakov Katić četiri zgoditka.