Rukometaši Rugvice i u nastavku pobjednički

Na otvaranju drugog dijela sezone Rugvičani su s 37:27 svladali Trnovec
DSC_1542

Tamo gdje su stali krajem prošle godine, rukometaši Rugvice nastavili su i u 2022. Pobjednički niz nastavljen je i u gostima kod Trnovca, gdje su Rugvičani upisali dvanaestu prvenstvenu pobjedu u isto toliko odigranih susreta. Protiv Trnovca nije bilo prevelikih problema, nakon šezdeset minuta bilo je +10 za sastav trenerskog dvojca Miroslav Vicić-Hrvoje Džigumović, koji je slavio s 37:27.

Rukometaši Rugvice tijek susreta kontrolirali su kroz cijelu utakmicu. U prvih dvadesetak minuta domaći su igrači održavali rezultatsku neizvjesnost, no do odlaska na odmor Rugvica je stekla +4 (17:21). U nastavku susreta do izražaja je došla bolja fizička pripremljenost sastava iz Rugvice koji je jednostavno pretrčao domaćine za uvjerljivo otvaranje drugog dijela sezone.

Zvonimir Hrka završio je susret s 12 obrana, a napadački su prve violine rugvičkog sastava bili Nikola Ivanković s 9, Filip Brkić sa sedam i Momčilo Filipović sa šest golova.