Rukometaši Ivanića zadržali stopostotni učinak

U zaostalom susretu četvrtog kola, Ivanićani su na domaćem parketu s uvjerljivih 38:24 svladali Medveščak
120653697_3009683732470511_6440031676190537309_o

Nakon dvotjedne izolacije rukometaši Ivanića sinoć su se ponovno vratili na parket. U zaostalom susretu četvrtog kola, Ivanićani su na domaćem parketu s uvjerljivih 38:24 svladali nekad veliki klub, od kojega je danas ostalo samo ime, Medveščak.

Domaći igrači od samog su početka nametnuli svoj ritam, te su nakon 15. minuta igre imali +5 (10:5). Gosti jednostavno to nisu mogli pratiti, te je domaći sastav iz minute u minutu povećao prednost za konačnih +14. Najraspoloženiji igrač u redovima Ivanića bio je Krešimir Štefanović sa sedam pogodaka, Lovro Malec pridodao je pet, a Mateo Lukačec četiri.

Za Ivanićane ovo je četvrta ovosezonska pobjeda u isto toliko susreta, a stopostotan niz uz njih imaju i Rudar i Moslavina koji su odigrali pet susreta u kojima su osvojili maksimalnih 10 bodova.