Rugvica zadržala stopostotni niz uoči nedjelje i derbija sa Siskom

U gostima kod Trnovca Rugvičani su slavili s 33:20 čime su zadržali stopostotni učinak
DSC_5574

I u četvrtom ligaškom susretu ove sezone rukometaši Rugvice bili su uspješni. U gostima kod Trnovca Rugvičani su slavili s 33:20 čime su zadržali stopostotni učinak.

Rugvički rukometaši od početka susreta nametnuli su se kao bolja momčad, a dobra igra u obrani urodila je prednošću od 6:2 nakon 17. minuta igre, no nešto slabija igra u napadu, omogućila je Trnovcu da na odmor otiđe s -2 (11:9).

Ipak, domaći rukometaši u nastavku nisu uspjeli doći do preokreta, jer trkački superiornija momčad Rugvice povećavala je prednost iz minute u minute, za na kraju konačnih +13.
Vrlo dobar na golu Rugvice bio je Nikola Lončar, a s devet pogodaka prvo ime susreta bio je mladi Nikola Ivanković, koji je veliku podršku imao od strane Filipa Brkića koji je postigao sedam zgoditaka.

Pravi test rugvičke rukometaše očekuje za vikend kada ih očekuje derbi susret u kojem će na svom parketu ugostiti Sisak, koji je također neporažen.