Rugvica Sava 1976 na krilima Nakupaca svladala Laduč

Nakon debakla u Sutli igrači trenera Ante Klarića kao da su se preporodili i željni da se iskupe za rezultatski poraz od Sutle, nakon Klasa svladali su i Laduč
WhatsApp Image 2019-06-01 at 22.09.06

Nakon slavlja u Mičevcu, nogometaši Rugvica Save 1976 svladali su u Rugvici Laduč s 4:1. Sve je bilo riješeno u prvom poluvremenu, gdje je Nikola Pukljak s četiri zgoditka riješio sve dvojbe oko pobjednika.

Pobjeda domaćina mogla je biti i uvjerljivija, da je realizirana jedna od niza prilika što su ih još imali domaći igrači. Šteta što završava prvenstvo, jer jučerašnjom pobjedom, momčad Rugvica Save 1976 u proljeće je prikupila 23 boda, što je čini trećom ekipom drugog dijela prvenstva.

Treba napomenut da je uoči utakmice navijačka skupina Nakupci,koja je svih devedeset minuta bodrila domaću momčad.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 28. KOLO
NK RUGVICA SAVA 1976 – NK LADUČ 4:1 (4:0)
STRIJELCI: 1:0 Pukljak (5), 2:0 Pukljak (17), 3:0 Pukljak (28- 11m), 4:0 Pukljak (32), 4:1 Lenić (64)
NK RUGVICA SAVA 1976: Marić (od 80. Sabolić), Žgalin, I. Kuprešak, Jurišić (od 52. A. Kuprešak), Žiška, Jurin (od 67. Noršić), Klarić, Barberić, Kušeković, Pukljak, Filipović (od 56. Bandić). TRENER: Ante Klarić
NK LADUČ: Cetinić, Ladan, Boranić (od 35. Čović), Matejaš, Nikolić, Lenić, Đeno, Štok, Đurđević, Jozić, Fistrić. TRENER: Mićo Peranović