Rugvica grupnu fazu završila porazom, sutra s Rudama za polufinale

Utakmica s Rudama igra se sutra od 16,30 sati
WhatsApp Image 2022-05-12 at 17.13.22

U rezultatski nevažnom susretu protiv Ribola Kaštela, rukometaši Rugvice doživjeli su poraz 29:22.

Budući da su Rugvičani pobjedom protiv Zameta osigurali prvo mjesto u skupini, odmor u ovom susretu imale su prve vedete momčadi Nikola Ivanković i Tian Borovec koji nisu bili niti u zapisniku, tako da su priliku za igrom dobili igrači s manjom minutažom.

Nakon izjednačenog prvog dijela, Kaštelani su u nastavku susreta došli do prve pobjede na Prvenstvu. Matija Čule sa šest golova bio je prvi strijelac Rugvice, dok su po četiri gola postigli Jakov Katić i Tvrtko Kuraja.

Za ulazak u polufinale, Rugvica će sutra od 16,30 sati igrati protiv Ruda, koje su s 23:22 poražene od branitelja naslova Valpovke, koja je osvojila prvo mjesto u skupini C.