Rijeka pobjedom protiv Lokomotive prekinula niz od četiri poraza

Rijeka: U 11. kolu Prve HNL na Rujevici se sastali Rijeka i Lokomotiva Nel Pavletić/PIXSELL

U posljednjem susretu 11. kola Prve HNL Rijeka je na Rujevici pobijedila Lokomotivu s 1-0 prekinuvši niz od četiri uzastopna poraza.

Rijeka je dočekala Lokose s četiri poraza u nizu, nakon što je izgubila tri europske te jednu ligašku utakmicu. Lokomotiva je također, tražila prekid serija od sedam susreta u Prvoj HNL bez pobjede. Na koncu je domaćin imao više razloga za slavlje, Rijeka je pobijedila s 1-0, a pogodak odluke zabio je Robert Murić iz kaznenog udarca u 16. minuti. Jedanaesterac je skrivio Josip Pivarić igrajući rukom.

Domaćin je tijekom utakmice još dva puta pogodio okvir suparničkog gola. Murić je u 54. minuti pogodio gredu, dok je u 77. minuti vratar Lokomotive skrenuo loptu u gredu nakon Kulenovićeva udarca.