REMI NA MAKSIMIRU – Olmo pogodio za vodstvo, Seger donio nadu Ferencvarosu

Susret odigran na Maksimiru završio je remijem 1:1, tako da će odluka o putniku u play-off pasti za tjedan dana u Budimpešti
Zagreb: Prva utakmica 3. pretkola Lige prvaka između Dinama i Ferencvaroša

Nogometaši Dinama i mađarskog Ferencvarosa remizirali su u prvom susretu trećeg pretkola Lige prvaka. Susret odigran na Maksimiru završio je remijem 1:1, tako da će odluka o putniku u play-off pasti za tjedan dana u Budimpešti.

Dinamo je većim dijelom susreta bio bolja i opasnija momčad, no na kraju je ostao bez pobjede. Zasluženo su Modri imali prednost nakon prvih 45. minuta u kojima su stvorili mnoštvo šansi, od kojih je iza leđa vratara Dibusza završila tek jedna lopta, i to ona Olma iz sedme minute kada je ljevicom pogodio za vodstvo.

Nešto agilniji ulazak u drugo poluvrijeme Mađari su okrunili pogotkom u 60. minuti kada su preko Sigera stigli do izjednačenje. Iako je udarac Nguena Livaković obranio, na odbijanac je naletio Siger i donio radost igračima Ferencvarosa.

Pritisnuo je Dinamo nakon toga gostujuću momčad, zaprijetivši u više navrata, a najbliže pogotku bio je Hajrović koji je umjesto u mrežu loptu poslao u vratnicu.