Relota za minimalnu pobjedu vukovinskog Jelačića u Dubravi

S teškog i neugodnog gostovanja u Dubravi, gosti iz Vukovine otišli su doma s punim plijenom nakon pobjede od 1:0 u tvrdoj i teškoj utakmici
DSC_7414

S teškog i neugodnog gostovanja u Dubravi, gosti iz Vukovine otišli su doma s punim plijenom nakon pobjede od 1:0 u tvrdoj i teškoj utakmici. Nakon ruleta šansi s jedne i druge strane bolje je prošla, momčad Bana Jelačića koja preko Zlatka Relote u 83. minuti dolazi do minimalne pobjede.

Inače, utakmica je bila borbena i čvrsta bez puno kartona, jer jedinu javnu opomenu dobio je igrač gostiju, Marko Rus u 85. minuti.