Raspucani rukometaši Rugvice Ilovi utrpali 46 komada

DSC_7602

Pobjednički niz rukometaši Rugvice nastavili su i u Grubišnom Polju, gdje su kod domaće Ilove slavili s uvjerljivih 46:26. +20 u korist Rugvičana najbolje opisuje utakmicu koja je od prve do posljednje minute bila jednosmjerna utakmica u kojoj je bilo samo pitanje s koliko će razlike gostujuća momčad slaviti.

Rugvica je utakmicu otvorila sa 7:0, a najbliže što su domaći igrači napravili bilo je približavanje na 19:16, nakon što je rugvički sastav imao 18:10. Malo opuštanje bila je opomena, te su Rugvičani nakon toga ponovno ubacili u višu brzinu i do odmora odjurili na +7 (23:16), da bi u nastavku u potpunosti pretrčali goste ne dozvolivši im ni najmanju šansu za smanjivanje razlike. Štoviše, dobrom igrom u obrani te raspoloženim napadom do vrha su napunili mrežu Ilove za konačnih 46:26.

Prvo ime rugvičkog sastava bio je Ivan Čupić koji je postigao 12 zgoditaka, dok su po sedam pridodali Martin Krizmanić i Filip Brkić.