Raspucani Rugvičani do vrha napunili mrežu Lomnice

Nogometaši Rugvica Save 1976 u trećem kolu Jedinstvene županijske lige s visokih 7:1 svladali su Lomnicu
WhatsApp-Image-2019-06-01-at-22.09.06

Nogometaši Rugvica Save 1976 u trećem kolu Jedinstvene županijske lige s visokih 7:1 svladali su Lomnicu, kojoj je to treći ovosezonski poraz. 25. minuta trebalo je domaćoj momčadi da otključa gostujuća vrata nakon čega je uslijedila golijada u kojoj je dominirao četverostruki strijelac Filip Belić.

Već u prvih 45. minuta Belić je u tri navrata matirao vratara Lomnice, dok se u nastavku susreta još jednom upisao među strijelce. Dva pogotka potpisao je iskusni Kruno Fišter, a golijadu je zaključio Ivan Bandić. Poraz gostiju ublažio je Marin Ćurić.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 3. KOLO
NK RUGVICA SAVA 1976 – NK LOMNICA 7:1 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Belić (25), 2:0 Belić (30), 3:0 Belić (40), 3:1 Ćurić (46), 4:1 Fišter (56), 5:1 Belić (59), 6:1 Fišter (65), 7:1 Bandić (84)
NK RUGVICA SAVA 1976: Rhadi, Škrlec (od 83. Matošević), Žgalin, Kušeković, F. Barberić, Ivandić, Mizan (od 78. J. Barberić), Fišter (od 71. Klarić), Belić, Filipović (od 67. Bandić). TRENER: Ante Klarić
NK LOMNICA: Pogledić, Gršić, Grgić, Arbanas, Čolić (od 59. Zdunić), M. Ćurić (od 80. Poredski), Omazić (od 58. Antunović), Štuban, Jančić (od 72. Vidak), Dijanežević, Bubalo. TRENER: Romano Župetić