RAPSODIJA OBREŽANA – Samobor na Krčevinama dotučen do nogu

Sjajnu predstavu nogometaši Dinama okrunili su pobjedom od 6:0
20190120_102610

Svi uvjeti za kvalitetnu utakmicu između Dinama i Samobora postojali su i prije utakmice; lijepo vrijeme, dobro popunjena tribina i sjajno pripremljen teren za igru. Domaći trener Stjepan Bašić, rođeni Samoborac (bivši igrač i trener Samobora) nije imao ni malo popusta prema “svojim Samoborcima”.

Sjajno je pripremio momčad za ovu utakmicu, a da su igrači Dinama sproveli njegove zamisli na terenu govori konačan rezultat utakmice od 6:0. Od prvog sučevog zvižduka postojala je samo jedna momčad na terenu; ona domaćina čiji su igrači krenuli silovito i vršili su konstantan pritisak na gostujuću obranu, koja je slomljena već u šestoj minuti kada griješi gostujući golman, što koristi Cimeša i sjajno lobom zabija za 1:0. Redali su potom domaći nogometaši šansu za šansom, no rezultat se nije mijenjao do 39. minute kada nakon sjajnog prodora Grdenića , zabija Brajko.

U nastavku susreta domaći su nogometaši do vrha napunili mrežu Samoboraca. Redom su pogađali Grdenić, Cimeša, Brajko i Fabijanac za na kraju uvjerljivih 6:0.

ČETVRTA NOGOMETNA LIGA, 22. KOLO
NK DINAMO (OO) – NK SAMOBOR 6:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Cimeša (6), 2:0 Brajko (39). 3:0 Grdenić (58), 4:0 Cimeša (65), 5:0 Brajko (69), 6:0 Fabijanec (73)
NK DINAMO (OO): Sučić (od 76. Turčić), Šoštarec, Šikić (od 59. Janječić), Grgić (od 69. Delač), Brajko, Savičić, Stojić, Lekić, Cimeša (od 73. Fabijanec), Grdenić, Batinić. TRENER: Stjepan Bašić
NK SAMOBOR: Braje, Čerkez (od 38. Biščan), Maruna (od 63. Regović), Horvat, Severec, Kotoraš, Puškarić, Ibrahimović, Kostanjski, Brujić, Šarić (od 62. Petruša). TRENER: Zoran Vukelić