Prekretom u posljednjim minutama Rugvica Sava 1976 svladala favoriziranu Sutlu Laduč

Zgoditkom Ante Filipovića u sudačkoj nadoknadi nogometaši Rugvica Save 1976 slavili su s 3:2
53800032_10156993111667866_1368560336386392064_n

Protiv favoriziranog gosta koji je u prošlom prvenstvu pobijedio mladiće trenera Klarića s visokih 12:1, danas su ti mladići u pravoj prvenstvenoj utakmici punoj preokreta uzvratili za poraz i slavili s 3:2.

Gosti iz Brdovca u dva su navrata vodili, no domaća se momčad svaki puta vraćala jača, a potpuni preokret u posljednjih pet minuta donijeli su Ivan Bandić pogotkom s bijele točke, te Anto Filipović pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Ovom pobjedom, trećom u tekućem prvenstvu Rugvičani su skočili na četvrtu poziciju, s tri boda manje od TOP-a i Naftaš Ivanića, dok trećeplasirani Polet ima dva boda više.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 5. KOLO
NK RUGVICA SAVA 1976 – NK SUTLA LADUČ 3:2 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Gorgiev (14-11m), 1:1 Filipović (78), 1:2 Z. Đeno (81), 2:2 Bandić (86- 11m), 3:2 Filipović (90)
NK RUGVICA SAVA 1976: Rhadi, Škrlec, Žgalin (od 73. Bandić), Kušeković (od 75. Matošević), Janeš, Ivandić, Mizan, Posarić (od 53. Hašimović), Belić, Filipović, Perković. TRENER: Ante Klarić
NK SUTLA LADUČ: Šepetavc, Gavran, Marić, Boranić, Matejaš (od 60. Turk), Gorgiev, Z. Đeno, Marković, Štok, Beluhan (od 67. Đurđević), I. Đeno. TRENER: Tomislav Žitković