Pravedna podjela bodova u Kobiliću

Vatrogasac i Naftaš Ivanić u derbi susretu 10. kola Prve županijske lige- Istok podijelili su bodove odigravši 0:0. Bila je to dobra utakmica u kojoj su jedino nedostajali golovi.

Prvo poluvrijeme proteklo je u velikoj nadmoći gostiju iz Ivanić- Grada, ali domaća mreža kao da je bila začarana i lopta jednostavno nije htjela ući u gol. Redale su se brojne prilike preko Radoša, Joveša, Ivana Bilandžije, Ivana Markovića i najnovijeg pojačanja Marka Mišića, koji je u Naftaš Ivanić stigao iz GOŠK Gabele, ali lopta jednostavno nije htjela ući u gol.

Drugo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri u kojoj se prijetilo samo iz prekida, no vratari se nisu dali iznenaditi te su njihove mreže ostale netaknute.