Pravedna podjela bodova u Dubravi

IMG_1324

U jednom od derbija kola Dubrava i Naftaš Ivanić podijelili su bodove u vrlo uzbudljivoj utakmici koja je bila puna rezultatskih preokreta. Konačnih 3:3, najviše je moglo zadovoljiti okupljene gledatelje.

Već u trećoj minuti Dubrava preko Matića dolazi u vodstvo. Gosti se brzo vraćaju, te u 14. minuti preko Radoša poravnavaju rezultat. Radost gostiju bila je kratkog vijeka, jer Suša deset minuta kasnije donosi Dubravi novo vodstvo, koje domaća momčad zadržava do odlaska na odmor.

Nakon samo šest minuta igre u drugom dijelu, Naftaš Ivanić preko Radoša dolazi do izjednačenja, a isti igrač u 77. minuti gostima iz Ivanić-Grada donosi vodstvo. I kada su svi očekivali kraj i novu pobjedu lidera u sudačkoj nadoknadi Dubrava preko Grbavca dolazi do izjednačenja i na kraju sasvim zasluženog boda.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 22. KOLO
NK DUBRAVA – NK NAFTAŠ IVANIĆ 3:3 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Matić (3), 1:1 Radoš (14), 2:1 Suša (21), 2:2 Radoš (51), 2:3 Radoš (77), 3:3 O. Grbavac (90)
NK DUBRAVA: Špoljar, M. Grbavac, Leboš, Fulir, Matić, Suša, Brkljačić (od 65. G. Grgić), Štefanac, Mesarić (od 21. Brtan), T. Grgić, Crnoja (od 65. O. Grbavac). TRENER: Dražen Fulir
NK NAFTAŠ IVANIĆ: Leš, Kelšin, Vidović (od 22. Božić), Majić (od 89. Ivanković), Šestan, Bilandžija, Maras, Ptičar, Radoš, Joveš, Tadić (od 78. Furmek). TRENER: Patrik Oković