PPD Zagreb u nastavku slomio otpor Pelistera

Zagreb: SEHA-Gazprom liga, PPD Zagreb protiv Eurofarm Pelistera Goran Stanzl/PIXSELL

U susretu 2. kola A skupine regionalne SEHA lige PPD Zagreb je u Sutinskim vrelima pobijedio Pelister s 26-23  upisavši i drugu pobjedu.

Makedonski sastav, kojeg vodi bivši izbornik hrvatske reprezentacije Željko Babić, vodio je na poluvremenu s tri gola razlike (14-11), a u nastavku susreta gosti su imali i +5 (16-11, 17-12).

Međutim, hrvatski prvak je serijom 7-1 okrenuo rezultat na svoju stranu (19-18). Sedam minuta prije kraja PPD Zagreb je stigao do tri gola viška (23-20), a dvije minute kasnije i do najvećih +4 (24-20) obranivši potom prednost do kraja.

Zagreb su do pobjede predvodili Senjamin Burić s pet, te Filip Vistrop i Luka Mrakovčić sa po četiri gola, dok su u gostujućim redovima najefikasniji bili Josip Perić sa sedam i Elmin Građan sa četiri gola.