PPD Zagreb poražen od Celja. Josip Šarac kojeg nema na reprezentativnom popisu utrpao im 10 komada

Zagreb: SEHA-Gazprom liga, PPD Zagreb protiv Eurofarm Pelistera Goran Stanzl/PIXSELL

Rukometaši PPD Zagreba upisali su još jedan poraz u EHF Ligi prvaka, bolji od njih u utorak u zaostaloj utakmici 10. kola bilo je Celje PL s 29:28.

Već u prvom poluvremenu Celje dolazi u prednost, odvaja se na dva razlike u 19. minuti (8-6). Zagrebaši su im se približili na gol razlike (11-10) šest minuta kasnije, no onda su Slovenci opet povećali prednost.

U drugom poluvremenu Celje je imalo prednost i od pet golova (22-17, 23-18), no onda PPD polako stiže razliku i u 47. minuti susreta dolazi na dva razlike (25-23), a u 53. minuti i do izjednačenja nakon pogotka Luke Lovre Klarice (28-28). Međutim, PPD zadnje dvije minute igra s igračem manje i prima gol koji Celjanima donosi pobjedu.

U redovima PPD-a najbolji je bio Matej Hrstić koji je upisao šest pogodaka, a po četiri su dodali Klarica, Matanović, Vistorop Filip i Burić Senjamin. Najbolji strijelac kod pobjedničke momčadi bio je Josip Šarac s 10 pogodaka, dok je Tilen Kodrin dodao pet.