PPD Zagreb i dalje bez boda

13 poraz u isto toliko utakmica
Zagreb: Zagrijavanje rukometaša prije početka utakmice PPD Zagreb – HC Motor Marko Lukunić/PIXSELL

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 13. kola skupine B Lige prvaka pretrpjeli i 13. poraz. Kao domaćini su u dvorani Sutinska vrela izgubili od mađarskog Veszprema sa 35:28.

Igrači hrvatskog prvaka su protiv mnogo jačeg suparnika iz Mađarske bili konkurentni tek prvih 15-ak minuta nakon kojih je rezultat bio 9-7 za Veszprem. No, tada je uslijedilo razdoblje od osam minuta bez postignutog pogotka domaćih što su gosti iskoristili za odvajanje na 13-7.

Slična situacija ponovila se i u nastavku, Zagreb je agresivnijom obranom i dobrom igrom u napadu smanjio na 27-23, no zatim je ponovno zapao u kreativnu krizu pa se Veszprem odvojio na 32-23.

Najefikasniji u sastavu PPD Zagreba bili su Filip Perić i Csaba Leimeter, dok su Andreas Nilsson i Kentin Mahe postigli po šest golova za Veszprem.

PPD Zagreb će posljednji nastup u skupini Lige prvaka imati za tjedan dana kada će gostovati u Kielu.