Poraz Hrvatskog dragovoljca na premijeri od Istre 1961

U posljednjoj utakmici 1. kola Prve HNL Istra 1961 je svladala povratnika u društvo najboljih Hrvatski dragovoljac s uvjerljivih 3-1
217387363_4077770905678917_3285939649093858402_n Facebook NK Istra 1961

U posljednjoj utakmici 1. kola Prve HNL Istra 1961 je svladala povratnika u društvo najboljih Hrvatski dragovoljac s uvjerljivih 3-1. Pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu kada je Istra 1961 povela s 3-0.

Domaći su u vodstvo stigli nakon što je Bande izbjegao zamku zaleđa, zatim prevario svog čuvara Majstorovića i pogodio donji kut ne najbolje postavljenog Šubarića. Taj je pogodak provjeravan nekoliko minuta putem VAR-a no na kraju je sudac Zebec ipak pokazao na centar.

Nedugo po nastavku domaći su odlično kombinirali po desnoj strani, udarac Iličića je blokiran, no akciju je dobro pratio Bande i atraktivnim udarcem pospremio odbijanac u mrežu. Na 3-0 povisio je Matić u trećoj minuti nadoknade prvog dijela udarcem glavom nakon ubačaja Mlinara.

U nastavku su gosti uspjeli tek ublažiti poraz nakon lijepog prodora i preciznog udarca Veljače u sudačkoj nadoknadi.