Poraz Cibone u Beogradu od Crvene zvezde

Iako je Cibona dobila prvu četvrtinu, iskusniji domaćini nisu dozvolili iznenađenje
The match of the 10th round of the AdmiralBet ABA league between KK Crvena zvezda and FK Cibona was played in the Aleksandar Nikolic hall.Utakmica 10. kola AdmiralBet ABA lige izmedju KK Crvena zvezda i FK Cibona odigrana je u hali Aleksandar Nikolic. Bane T. Stojanovic/ATAImages

Cibona je u ponedjeljak u utakmici 10. kola ABA lige poražena u Beogradu, bolja je od nje s 86-72 bila Crvena zvezda.

Iako je Cibona dobila prvu četvrtinu, druga je pripala Crvenoj zvezdi koja je stvorila prednost od devet koševa. Nakon treće izjednačene četvrtine, zadnja opet pripada domaćoj momčadi koja ju dobiva s pet koševa razlike.

Najbolji su u redovima pobjedničke momčadi bili Nikola Ivanović i Nikola Kalinić s po 15 koševa svaki, dok je kod Cibone najbolji strijelac bio Roko Prkačin sa 16 ubačaja. Amar Gegić je dodao 13 koševa i sedam skokova, a Lovro Gnjidić 10 koševa i šest asistencija.