Pobjedom protiv Kurilovca Dubrava TK proslavila ulazak u 2. HNL

Sjajna sezona u kojoj su Dubravaši osvojili drugo mjesto iza prvaka Vinogradara, zaključena je domaćom pobjedom 4:2 protiv Kurilovca.
dub-slavi-768×440

Nakon 24 godine Dubrava Tim kabel ponovno će zaigrati u drugoligaškoj konkurenciji. Sjajna sezona u kojoj su Dubravaši osvojili drugo mjesto iza prvaka Vinogradara, zaključena je domaćom pobjedom 4:2 protiv Kurilovca.

Na Grana Klaki se okupilo više od 1500 gledatelja koji su mogli uživati u dobroj i efikasnoj utakmici. Gosti iz Kurilovca nakon 16. minuta igre imali su vodstvo od 2:0 zgodicima Slunjskog i Sedlačeka. Do odlaska na odmor Dubrava izjednačuje preko Mudražije, da bi u nastavku Džaferović i Hodak osigurali pobjedu za veliko slavlje na kraju susreta.

Među mnogobrojnim gostima koje su zabavljali Šarmeri bili su i gradonačelnik Milan Bandić, te predsjednik Zagrebačkog nogometnog saveza Tomislav Svetina.