Pimont Staklo Matić Max autodijelovi preokretom do osmine finala Kutije šibica

WhatsApp Image 2021-12-16 at 14.55.38 Facebook Kutija šibica

Pimont Staklo Matić Max autodijelovi preskočili su i treću prepreku na ovogodišnjoj Kutiji šibica. U susretu trećeg kola “staklari” Gorana Matića s 2:1 su svladali slovenski sastav Bubka bar Gofar selo ljubavi.

Slovenci su golom Matevža Sodića iz 9. minute imali vodstvo od 1:0, no Pimont Staklo Matić Max autodijelovi u posljednjih šest minuta preokreće rezultat na svoju stranu. Najprije je Ivan Sokić u 34. poravnao rezultat, a gol vrijedan osmine finala u 38. postigao je Darko Duvnjak.

Štefanje na Kutiji, Pimont Staklo Matić Max autodijelovi tražit će preko MNK Sasine Dado Gradnje. Utakmica je na rasporedu sutra u 16 sati.