Osječanima pobjeda na dugoselskom parketu

Gosti iz Osijeka slavili su s 27:25 preskočivši tako Dugoselce na ligaškoj ljestvici
WhatsApp Image 2021-02-06 at 18.34.27

Nakon odlične utakmice u srijedu u Kupu protiv Sesveta, igrači Dugog Sela danas su na domaćem terenu poraženi od Osijeka. Gosti su slavili s 27:25 preskočivši tako Dugoselce na ligaškoj ljestvici, gdje su Osječani trenutno sedmi, a momčad Dugog Sela osma.

Uvodnih 10 minuta je prošlo izjednačeno, nakon čega Osječani ubacuju u brzinu vise i na poluvrijeme odlaze s prednošću 16:11. Dugo Selo ulazi u drugo poluvrijeme malo angažiranije i u 55. minuti dolazi na -2, ali nažalost večeras vise od toga nisu mogli.

Momčad Osijeka do pobjede su vodili Tomislav Babić i Matej Zrno sa šest golova, dok je kod Dugog Sela najefikasniji bio Kociper sa sedam pogodaka.