Oršić golom iz kornera pogodio za prolaz Dinama

Uz dosta muke Dinamo prošao kroz Bijelo Brdo
BSK i Dinamo sastali se u osmini finala hrvatskog nogometnog kupa Davor Javorovic/PIXSELL

Dinamo se plasirao u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon što je na gostovanju u Bijelom Brdu uz dosta muke svladao trenutačno vodeću momčad 2. HNL, BSK s 3-2.

Zagrebački klub vrlo brzo dolazi u vodstvo, već u drugoj minuti susreta preko Amira Gojaka. BSK međutim izjednačuje u 33. minuti nakon što je Gbane zabio gol glavom. Dvije minute kasnije, Čikvar nakon greške vratar Zagorca zabija za 2-1. Naime, golman Dinama izašao je s gola, ali je promašio loptu.

Dinamo ipak dolazi do izjednačenja u 39. minuti zahvaljujući Komnenu Andriću, a pobjedu i plasman u četvrtfinale donosi mu u 71. minuti Oršić koji je iz kornera pogodio suparnički gol.