OBREŽANI PREOKRENULI TONDACH – Ivan Grgić junak preokreta

Nogometaši Dinama iz Obreža, na svojim su Krčevinama s 3:1 svladali goste iz Bedekovčine, momčad Tondacha
DINAMO-4

Nogometaši Dinama iz Obreža, na svojim su Krčevinama s 3:1 svladali goste iz Bedekovčine, momčad Tondacha. Sve vrijedno spomena dogodilo se u prvih pola sata.

U sedmoj minuti nakon nesporazuma u domaćoj obrani, lopta se odbila do gostujućeg napadača Merlina koji iz blizine zabija za 0:1, ali već u 12. minuti krasan udarac Grgića s 18 metara završio je u maloj mrežici nemoćnog golmana gostiju i rezultat je poravnat. Sedam minuta kasnije bolja igra je okrunjena vodećim zgoditkom od strane Cimeše, koji je izbio sam na vratara, koji je po treći puta kapitulirao u 25 minuti kada najbolji igrač utakmice Grgić iz slobodnjaka s dvadesetak metara pogađa preko zida same rašlje .

Iako je domaća momčad zbog isključenja Ladovića od 31. minute igrala s igračem manje, gosti terensku inicijativu nisi uspjeli kapitalizirati te su se na kraju s razlogom radovali domaći igrači i njihovi najvjernijih navijači, jer ovom pobjedom Dinamo je preskočio Tondach na prvenstvenoj ljestvici i sada je sedmoplasirani sastav.