Oborovo 74 svladalo Kloštar

Na tradicionalno nezgodnom gostovanju u Oborovu nogometaši Kloštra od domaće momčadi doživjeli su poraz od 3:2. Nakon domaćeg mršavog remija u susretu protiv Bune u prošlom kolu, Kloštrani su se nadali trobodu u susretu protiv Oborova, no na kraju su ostali praznih džepova.

Loš ulazak u utakmicu, omogućio je domaćim nogometašima već nakon dvadeset minuta vodstvo od 2:0. Kruh- Vuk najprije je u 11. minuti zatresao vlastitu mrežu, a podebljanje vodstva Oborovu donosi Radman. Kruh- Vuk u drugih 45. minuta iskupio se za propust s početka utakmice, te pogocima u 57. i 59. donosi izjednačenje.

Tražila je momčad Kloštra potom i treći zgoditak, no umjesto u mreži Oborova 74, lopta je nakon jednog prekida u 85. minuti završila u njihovoj mreži. Domaći junak bio je Breščaković.