Nikola Ivanković pogodio za veliko slavlje Rugvičana u Rudama

Rukometaši Rugvice upisali su i desetu ovosezonsku pobjedu
264684859_305732068122605_1341594580774068714_n

Rukometaši Rugvice upisali su i desetu ovosezonsku pobjedu. Na “vrućem” i teškom gostovanju u Rudama, Rugvičani su preživjeli i kući se vraćaju s nova dva boda. Na parketu se vodila prava bitka, a junak gostujuće 28:27 pobjede bio je Nikola Ivanković koji je šest sekundi prije kraja pogodio za konačnih 27:28.

Bilo je to drugo rugvičko vodstvo, nakon što im je prvo u 56. minuti donio također  Ivanković, koji je bio strijelac za 25:26. Inače, domaća je momčad u ostatku vremena bila u vodstvu. U početnim minuta Rudari su imali +3, što je bio i najveći zaostatak Rugvičana, koji su lovili u nekoliko navrata u drugih trideset minuta. Svaki puta u tome su uspijevali, da bi na kraju u potpunosti rastužili domaćine koji su u posljednje dvije minute ušli s vodstvom 27:26, koje su do isteka šezdesete minute anulirali Tian Borovec koji je svojim osmim pogotkom donio izjednačenje, dok je za veliko slavlje pogodio Nikola Ivanković.

Upravo je mladi Borovec s osam zgoditaka bio najbolji strijelac Rugvice, za koju je junak  Ivanković postigao pet golova.

Sjajnu polusezonu Rugvičani će za vikend zaključiti domaćom utakmicom protiv Dubrave II.