Naftaš Ivanić slavio u susjedskom derbiju

Nova tri boda Naftaš Ivanić uknjižio je u gostima u Križu, gdje je domaću Slogu porazio s 2:1
67937175_563044884229266_2878168137507799040_n-1

Nakon teško izborene pobjede u prvom kolu jučer su igrači Naftaš Ivanića još teže došli do tri boda u gostima kod Sloge u Križu. Susjedski derbi privukao je dosta gledatelja na tribine u Križu, kojima su igrači jedni i druge momčadi ostali veliki dužnici. Zadovoljniji nakon svega mogu biti gosti koji su slavili s 2:1.

Sve što vrijedi izdvojiti iz prvog poluvremena je lijep gol Davida Ćunija nakon uigrane akcije iz kornera kada Ćuni posprema šut sa 16 metara pod prečku domaćeg vratara. Početkom drugih 45 minuta, iskusni domaći kapetan Korman iznudio je penal za Slogu, a siguran izvođač s bijele točke bio je Režabek.

Naftaš je do drugog gola i tri boda došao nakon jedine dobro odigrane akcije na cijeloj utakmici kada nakon tri točna kratka dodavanja Miličević izlazi sam pred vratara i mirno zabija za konačnih 1:2.