Naftaš Ivanić preokrenuo Brcko za nastavak niza

U tvrdoj utakmici u Brckovljanima Naftaš Ivanić došao je do nova tri boda i tako zadržao razmak od šest bodova od prvog pratitelja, Turopoljca koji je jučer s 3:1 svladao Meštricu.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta rastrgano po vjetrovitom vremenu u kojem su se bolje snašli domaći igrači koji su na odmor otišli s prednošću od 1:0. Drugo poluvrijeme igrao je jedan drugi Naftaš koji je od prve minute nastavka redao priliku za prilikom i preko dvostrukog strijelca Radoša i Vidovića okrenuo rezultat u svoju korist za mirni nastavak ka svom cilju – prvom mjestu i Jedinstvenoj županijskoj ligi.

U redovima Naftaš Ivanića zapaženu rolu odigrao je mladi 16-godišnji Luka Božić, koji je bez greške vodio igru svoje momčadi, iako mu je ovo bio seniorski debi.