Naftaš Ivanić ne posustaje

U derbiju ovog dijela Prve županijske lige- Istok, lider iz Ivanić-Grada ostvario je još jednu pobjedu. Pred naletom Naftaš Ivanića na Zelenjaku je pao Ban Jelačić, koji je poražen s 3:0.

Utakmica koja je od strane domaćina označena kao najvažnija na putu do prvog mjesta i plasmana u Jedinstvenu županijsku ligu završila je sigurnom pobjedom domaćeg sastava koji je poveo već u drugoj minuti preko svog najboljeg strijelca Radoša. U 20. minuti bilo je već 2:0 nakon zgoditka Vidovića, dok je konačnih 3:0 postavio mladi Miličević. Gosti iz Vukovine imali su u sudačkoj nadoknadi priliku da dođu do počasnog pogotka, no kazneni udarac zaustavio je vratar Leš čime je svoju mrežu ostavio netaknutom.

-Igrač utakmice je naša momčad koja je krajnje ozbiljno shvatila ovu utakmicu u ostalom kao i cijelo ovo prvenstvo u kojem šute i marljivo rade i rezultat toga je stanje na tablici- poručio je sportski direktor Stipo Šimunović.