Na krilima Josipe Bebek Dugo Selo ’55 porazilo Sesvete

Rukometašice Dugog Sela '55 godinu otvorile pobjedom
DSC_4604

Rukometašice Dugog Sela ’55 i u 2021. nastavile su pobjednički niz nastavljen prošle godine. U zaostalom susretu petog kola Prve lige Dugoselke su u Gradskoj sportskoj dvorani ugostile ekipu Sesveta koju su porazile s 28:24.

Prvo i jedino vodstvo na utakmici gošće su imale odmah na početku kada su povele s 1:0, da bi domaće rukometašice do šeste minute s pet uzastopnih golova povele s 5:1. Uspjele su gošće u 14. minuti nakratko izjednačiti (7:7), no s tri uzastopna pogotka Dugoselke se ponovno rezultatski odljepljuju i prednost zadržavaju do odlaska na odmor.

Tek u uvodnim minutama Sesvećanke su se približile na -2 (16:14), a u više navrata domaća je ekipa imala pet do šest pogodaka prednosti, te je mirno privela utakmicu kraju.Pobjedom nad Sesvetama, ekipa Dugog Sela ’55 stigla je do četvrtog uzastopnog slavlja, čime su igračice trenera Nenada Plašića uplovile u sigurnu luku.

Najučinkovitija igračica u domaćim redovima bila je Josipa Bebek s 13 pogodaka, a svoj je dan imala i vratarka Mara Budić koja je susret završila s 15 obrana.