Mraclin protiv Meštrice izgubio dva boda

Susret u Novoj grabi završio je rezultatom 1:1
01 portal _ mraclin meštrica 2

Nogometaši Mraclina u proteklom su kolu u Vukovini od Bana Jelačića doživjeli prvi ovosezonski poraz. Gubitak utakmice i bodova, ostavio je na momčad traga, te su igrači trenera Marka Pancirova podbacili u jučerašnjem susretu protiv Meštrice odigravši tek 1:1.

Oba su pogotka pala u posljednjih dvadesetak minuta u kojima je Mraclin poveo zgoditkom Juriča u 73. minuti, dok je bod gostima osigurao Britvec u 80. minuti. Tračak nade za domaću se momčad ukazao u 90. minuti kada je sloboda udarac Juriča odsjeo na gradi u mjesto u mreži Mihalinčića, čime su dva boda nepovratno otišla iz Nove grabe.