Mraclin dobro namučio trećeligaša Bistru

Nogometaši Mraclina s 3:2 su poraženi od dva ranga bolje rangirane Bistre u četvrtfinalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije
DSC_4737

Nogometaši Mraclina s 3:2 su poraženi od dva ranga bolje rangirane Bistre u četvrtfinalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Domaći trener, kao i Uprava mogu biti zadovoljni prikazanim protiv trećeligaša Bistre, koja je na kraju opravdala ulogu favorita te izborila polufinale Kupa u kojem će još zaigrati Kurilovec, Vrbovec i Samobor koji je kreirao malu senzaciju pobijedivši s 1:0 Dugo Selo.

Bistra je u Mraclinu povela u 41. minuti golom Božića, da bi Onić u 59. vratio rezultat u egal. Nažalost, samo šest minuta Bistra je s dva gola riješila pitanje pobjednika. Matošević je u 62. pogodio za vodstvo od 2:1, a autogolom Dandića, četiri minute kasnije vodstvo je i podebljano. Poraz Mraclina u 88. ublažio je Roginić.

Najuvjerljiviju pobjedu u četvrtfinalnim utakmicama ostvario je Kurilovec koji je s 9:0 bio bolji od Stupnika, Samobor je golom Štuleca pobijedio Dugo Selo s 1:0, dok je Vrbovec u Hrastju kod Croatije slavio s 3:1.