U konkurenciji 29 klubova

Mlađi kadeti TKD Zaprešić prvaci Hrvatske u formama

Ekipni naslov su ostvarili svojim rezultatima zlatni Lukas Sladović, Luka Vuković je osvojio srebro, dok su Matej Novoselec i Vito Konigshofer osvojili brončane medalje
PH 2024

Ove je nedjelje u sportskoj dvorani Srednje škole bana Josipa Jelačića u Zaprešiću održano taekwondo Prvenstvo Hrvatske u formama. Nastupila su 263 natjecatelja iz 29 klubova. Domaćin i organizator bio je Taekwondo klub Zaprešić, a članovi kluba iz Zaprešića ostvarili su i vrlo ozbiljne rezultate.

Mlađi kadeti ponijeli su naslov ekipnih prvaka u svojoj konkurenciji. Ekipni naslov su ostvarili svojim rezultatima zlatni Lukas Sladović, Luka Vuković je osvojio srebro, dok su Matej Novoselec i Vito Konigshofer osvojili brončane medalje. Juniorke Fani Pleša, Dora Vrbas i Jana Kadijević ekipno su osvojile treće mjesto u konkurenciji juniorki.