Loši rezultati i dalje vladaju Vrbovcem

PRO_7631

Lučko predvođeno novim trenerom, Ivanom Milasom uzelo je sva tri boda na Sajmištu, porazivši s 5:2 Vrbovec.

Gosti su krenuli bolje te su u 14. minuti poveli preko Marelje, da bi do odlaska na odmor Vajdovčić podebljao prednost. U drugom poluvremenu gosti su izveli brzi kontranapad već na startu, te je Burić u 47. povisio na 3:0.

Goste ni taj pogodak nije zaustavio te je u 59. minuti semafor nakon pogotka Ćorića pokazivao 0:4. Minutu kasnije Colarić je smanjio na 1:4, dok je Slišković u 66. postigao drugi zgoditak za domaću momčad. Konačnih 2:5 postavio je Puntar u 86. minuti.

Trećim ovosezonskim porazom uz tek dva remija, Vrbovec je prikovan za dno ligaške ljestvice.

TREĆA NOGOMETNA LIGA, 5. KOLO
NK VRBOVEC – NK LUČKO 2:5 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Marelja (14), 0:2 Vajdovčić (36), 0:3 Burić (47), 0:4 Ćorić (59), 1:4 D. Colarić (60), 2:4 Slišković (66), 2:5 Puntar (86)
NK VRBOVEC: Jelavić, Slišković, Ćosić, Radovac, D. Colarić, Novokmet (od 64. Šiprak), Čupić, Tolić, Grežina (od 54. Busija), Pluščec, Babić (od 79. Medverec). TRENER: Tihomir Bradić
NK LUČKO: Klemenčić, Stojanac, Ninčević, Rogač, Ćorić (od 68. Simonović), Batarelo, Burić (od 78. Bubnjić), Radić, Marelja (od 62. Puntar), Vajdovčić, Barišić. TRENER: Ivan Milas