Lokomotiva prošla Dugopolje nakon jedanaesteraca

Na rubu ispadanja, već u šesnaestini finala Hrvatskog kupa, bila je Lokomotiva, finalist ovog natjecanja prije dvije godine
Dugopolje: 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa, Dugopolje – Lokomotiva Milan Sabic/PIXSELL

Kod drugoligaša Dugopolja gostovala je Lokomotiva i prošla tek nakon velike drame tijekom jedanaesteraca (9-8, 1-1 nakon 120 minuta).

U prvih sedam serija jedanaesteraca svi su izvođači bili sigurni, ali je u osmoj domaćin napravio krivi korak (Kuliš) što su gosti iskoristili i Cipetić je zabio za slavlje.

Lokomotiva je, inače, povela u 12. minuti kada je Sandro Kulenović pogodio iz slobodnog udarca. Početkom nastavka domaćin je izjednačio nakon što je Maganjić pogodio s bijele točke i tih 1-1 je ostalo sve do kraja 120. minute.