Lokomotiva prekinula post od 11 utakmica bez pobjede

Lokosi su porazili Farmaceute okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu
Zagreb: NK Lokomotiva i NK Slaven Belupo susreli se u 15. kolu Prve HNL Marko Prpić/PIXSELL

U susretu 15. kola Prve HNL Lokomotiva je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pobijedila Slaven Belupo s 2:1 ostvarivši tek drugu pobjedu ove sezone. Hrvatski doprvaci prvu su pobjedu ostvarili 21. kolovoza protiv Rijeke s 1-0, a potom su nanizali čak 11 kola bez slavlja.

Lokosi su porazili Farmaceute okrenuvši rezultat u drugom poluvremenu. Gosti su poveli u 38. minuti, a strijelac je bio Franjo Prce, no Lokomotiva je u drugom poluvremenu okrenula rezultat golovima Indrita Tucija (51) i Aliyju Ibrahima (72).

Lokomotiva je sada osma s 12 bodova koliko ima i Varaždin na devetoj poziciji, dok je na začelju Istra 1961 s devet bodova. Slaven Belupo je ostao na šestom mjestu.