Lokomotiva očekivano do pobjede u Dugom Selu

Lokomotiva je domaće rukometašice Dugog Sela '55 porazila s 23:20
WhatsApp Image 2020-02-07 at 21.27.20

Rukometašice Dugog Sela sinoć su u Gradskoj sportskoj dvorani dočekale drugoplasiranu Lokomotivu. Sastav iz Zagreba na kraju je upisao teže od očekivanog pobjedu protiv domaće ekipe, koju do kraja očekuje teška i neizvjesna bitka za ostanak u prvoligaškom društvu.

U prvih trideset minuta bila je to izjednačena utakmica u kojoj su Lokosice tek u posljednjim minuta stekle prednost od dva zgoditka, da bi u nastavku ipak do izražaja došla kvaliteta gošći koje su slavile s 23:20.

Stela Posavec s 9 zgoditaka bila je prvo ime Lokomotive, dok je sjajna na golu Dugog Sela ’55 bila Mara Budić s 15 obrana.

1.HRL, 15. KOLO
ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK LOKOMOTIVA 20:23 (10:12)
ŽRK DUGO SELO ’55: Budić 15 obrana, Vlajsović 4, Grubišić 4, Čamber 3, Jakešević 1, Stojanović, Bebek 5, Rupčić 1, Galić 2, Šebalj, Porobić, Brnjaković.
ŽRK LOKOMOTIVA: Boras, P. Posavec 2, Lukšić, Kaselj, Šenvald 2, Šimara, S. Posavec 9, Vojnović, Beličev, Kalaus 4, Čivjak, Horvat, Zrnić, Glavan 5, Prkačin 1, Bešen.