Kadeti Rugvice pobjedom otvorili Državnu završnicu

U prvoj utakmici Rugvičani su s 27:21 svladali momčad Zadra 1954
WhatsApp Image 2021-05-09 at 19.36.53

Nakon kadetkinja čije je prvenstvo završilo jučer, Poreč je od danas domaćin i Završnice prvenstva za kadete na kojoj sudjeluju i rukometaši Rugvice, koji su prije dvije godine s ovom generacijom igrača osvojili drugo mjesto.

Svoj nastup Rugvičani su otvorili pobjedom protiv Zadra 1954, kojeg su svladali s 27:21. Nakon ne baš dojmljivog prvog dijela u kojem je semafor pokazivao 13:13, rukometaši Rugvice na najbolji mogući način otvaraju drugo poluvrijeme u kojem za sedam minuta rade seriju 7:0 te prelamaju utakmicu u svoju korist.

Kod Rugvice su se istaknuli vratar Zvonimir Hrka s 12 obrana, dok su napadački povukli Nikola Ivanković s 8, Martin Krizmanić sa 7 te Ivan Čupić i Roko Grbeša s 4 gola.
Rugvičane sutra već od 8 sati očekuje susret protiv Poreča, dok od 16,45 igraju protiv Valpovke.