JŽNL: Golijada Naftaš Ivanića protiv Dinama, važna pobjeda Sloge, remi Bana Jelačića i Samobora

U Jedinstvenoj županijskoj ligi odigrana su tri susreta u kojima su pobjede zabilježili Naftaš Ivanić i Sloga, dok je susret između Bana Jelačića i Samobora završio podjelom bodova
188245303_1009026592964424_5502140331021936664_n

Naftaš Ivanić ove je sezone već zabilježio rekordnu pobjedu protiv Rakovca (14:1), a nešto manje raspoloženi nogometaši sa Zelenjaka bili su u današnjem dvoboju protiv Dinama iz Jakovlja, kojeg su porazili s 8:0. Ovom pobjedom na najbolji mogući način potvrđena su tri gostujuća boda osvojena u srijedu u Mladini kod Vinogradara. Inače, za klub sa Zelenjaka ovo je četvrta uzastopna pobjeda.

Sloga iz Križa na svom je Sportskom parku ugostila Vinogradar i porazila ga s 3:0. Važni su to bodovi u borbi za ostanak za momčad iz Križa koja se 15.plasiranom Vatrogascu primaknula na samo tri boda zaostatka.

Derbi susret 30. kola odigran je u Vukovini gdje je domaći Ban Jelačić ugostio neporaženi Samobor, koji je nastavio svoj sjajan niz odigravši 1:1. Domaća je momčad u 11. minuti povela golom Smoka, kojega je osam minuta kasnije poništio Vujić, postavivši konačnih 1:1.

Sutra od 17,30 sati igraju; Mraclin-Rakovec, Turopoljac-Klas, Strmec-Lomnica, Polet-Stupnik, TOP-Rakov Potok i Vatrogasac. Sveta Nedelja.