IZNENAĐENJE POD TORNJEM – Zabok u nastavku preokrenuo Cibonu

U 10. kolu HT Premijer lige dogodio se i prvi poraz Cibone u domaćem prvenstvu u ovoj sezoni i to od Zaboka rezultatom 87-82
cibzab77773011

U 10. kolu HT Premijer lige dogodio se i prvi poraz Cibone u domaćem prvenstvu u ovoj sezoni i to od Zaboka rezultatom 87-82. Iako su košarkaši Cibone nakon prve dvije četvrtine imali +13 (48:35), vrlo lošom igrom nastavku susreta, gosti su preokrenuli rezultat i nakon šest uzastopnih poraza došli do pobjede.

-Čestitke ekipi Zaboka, zasluženo su nas dobili. Drugo poluvrijeme su odigrali jako dobro, a mi se to drugo poluvrijeme nismo pojavili na utakmici. Vrlo loše. Velika odgovornost zbog poraza je na meni- nakon utakmice će trener Cibone Ivan Velić.

Puno zadovoljniji bio je njegov kolega sa suprotne strane, Ivan Tomas, koji je kazao kako nisu očekivali ovu pobjedu.

-Naravno, ovo nije realno. Niti je realno da smo onoliko utakmica izgubili na jednu loptu. Jednostavno mislim da su nam se svi ti porazi koje smo imali danas vratili. Ne smijemo stati, moramo se dobro koncentrirati na iduće razdoblje jer brzo dođu novi porazi- istaknuo je Tomas.

Najbolji pojedinac u redovima Cibone bio je Filip Bundović sa 17 poena, dok je gostujući sastav predvodio Markus Lončar s 14 ubačaja.