Blijedo izdanje Vatrenih

Izbornikovo viđenje: Moramo se preispitati za dalje, malo smo i zabrinuti nakon ove predstave

Malo toga je bilo dobroga u našoj igri
Osijek: Susret Hrvatske i Turske u kvalifikacijama za EURO 2024. Igor Kralj/PIXSELL

Moramo se preispitati za dalje, malo smo i zabrinuti nakon ove predstave, rekao je hrvatski izbornik Zlatko Dalić nakon poraza hrvatskih nogometaša od Turske 0-1 u Osijeku, u kvalifikacijama za EURO.

-Loša utakmica s naše strane. Nije bilo dobro, pogotovo u prvom poluvremenu. Nije bilo one naše agresivnosti i pasa. Sve je išlo u krivom smjeru. Radili smo puno pogrešaka u veznom redu i obrani. Bili smo nesigurni i stvarno ne znam kada smo ovako loše odigrali. Suparnik je bio agresivniji od nas, a naša je postavka bila loša. Stajali smo preširoko na terenu. U drugom poluvremenu smo se malo podigli, ali bilo je kasno. Nismo ništa drugo zaslužili nego poraz- izjavio je izbornik Zlatko Dalić te je potom komentirao pogrešku vratara Livakovića kod jedinog gola na susretu.

-Takva se pogreška dogodi, ali Livaković nas je prije spasio u nekoliko situacija. Pogodak je visio u zraku jer smo bili loši. Ne, nije bilo lošeg pojedinca, cijela momčad je bila loša. Wales? Malo smo zabrinuti, priznajem. Moramo vidjeti kakva je situacija s ozlijeđenim igračima, evo, s Petkovićem smo riskirali i sva sreća da se ništa nije dogodilo. Vidjet ćemo u idućim danima kako ćemo i što ćemo- dodao je Dalić.