Ivica Zubac ostvario učinak karijere

Usprkos tomu i Los Angeles Clippersi i Utah Jazz pretrpjeli su tijesne poraze
ivica zubac Goran Kovačić/PIXSELL

Hrvatski košarkaši Ivica Zubac i Bojan Bogdanović imali su odlične učinke za svoje momčadi u NBA ligi, no usprkos tomu i Los Angeles Clippersi i Utah Jazz pretrpjeli su tijesne poraze.

Bolji od Clippersa u Denveru su bili domaći Nuggetsi sa 130-128 nakon produžetka, dok je Utah izgubio na svom parketu od slabašnih Houston Rocketsa sa 111-116.

Zubac je u Denveru ostvario najbolji napadački učinak u karijeri s 32 koša, a tomu je dodao i 10 skokova, tri asistencije te po jednu osvojenu loptu i blokadu za 37 minuta provedenih na terenu.

Bogdanović je bio prva napadačka opcija u sastavu Jazza protiv Rocketsa. Naš je reprezentativac za 36:33 minuta provedenih na parketu “potrošio” čak 27 lopti za 29 ubačaja (šut za dva 8-14, trica 3-13, slobodna bacanja 4-4) uz pet skokova i jednu asistenciju, no u završnici su Rocketsi ipak uspjeli sačuvati pobjedu.