Inter do Superkupa u zadnjoj minuti produžetka, ekipa iz Okuja bodrila Marcela Brozovića

Put Milana iz Okuja zaputila su se četiri njegova prijatelja; Mario Golubić, Vedran Brebrić, Marko Roginić i Krešimir Dalić
WhatsApp Image 2022-01-13 at 12.28.13 (2)

Nogometaši Intera pobjednici su talijanskog Superkupa nakon što pobijedili Juventus s 2-1, a pogodak odluke zabio je Alexis Sanchez u posljednjim trenucima produžetka.

Kada se već činilo kako će pitanje pobjednika razriješiti jedanaesterci, Sanchez je golom u 120. minuti donio Interu pobjedu i šesti trofej pobjednika Superkupa.

Marcelo Brozović je za Inter odigrao cijeli susret, dok je Ivan Perišić igrao 100 minuta. Brozović je u susretu protiv Stare dame imao i podršku iz Velike Gorice, jer put Milana iz Okuja su se zaputila četiri njegova prijatelja; Mario Golubić, Vedran Brebrić, Marko Roginić i Krešimir Dalić.

-Marcelo nas je pozvao na utakmicu i podržali smo ga u osvajanju još jednog trofeja. Stvarno smo iznenađeni i oduševljeni kako nas je dočekao i što je sve napravio za nas u Milanu- istaknula je četvorka iz Okuja, koja se za uspomenu ispred stadiona poslikali s dresom Torpeda iz Okuja.