Hrvatska u drugi krug s 2 boda, u četvrtak protiv Danske

Hrvatska u tom dvoboju mora pobijediti da bi zadržala izglede za plasman u četvrtfinale
Hrvatska protiv Maroka u posljednjoj utakmici skupine SP-a Pixsell/PIXSELL

Pobjedom 36:24 protiv Maroka, hrvatski rukometaši završili su prvi krug Svjetskog prvenstva. S dva boda odlazimo u Malmö, gdje ih već u četvrtak, 19. siječnja čeka dvoboj protiv Danske. Danci su u drugi krug prenijeli maksimalna četiri boda i s tri uvjerljive pobjede osvojili prvo mjesto u skupini H.

Hrvatska u tom dvoboju mora pobijediti da bi zadržala izglede za plasman u četvrtfinale, gdje će zaigrati po dvije najbolje plasirane reprezentacije iz svake od četiri skupine drugog kruga.

Nakon dvoboja protiv Danske, hrvatske rukometaše očekuju još dvije utakmice; u subotu, 21. siječnja, protiv Belgije te u ponedjeljak, 23. siječnja, protiv Bahreina.