Hajduk u sudačkoj nadoknadi do pobjede u Kranjčevićevoj ulici

Junak susreta bio je dvostruki strijelac Mijo Caktaš
Zagreb: Lokomotiva i Hajduk odigrali zaostalo 9. kolo HT Prve lige Sanjin Strukic/PIXSELL

U zaostalom susretu 9. kola Prve HNL Hajduk je u Kranjčevićevoj ulici pobijedio Lokomotivu sa 2:1 postigavši pobjednički pogodak u 90. minuti. Bio je to treći susret Hajduka otkako je momčad preuzeo Boro Primorac, te druga pobjeda uz jedan remi.

Hajduk je poveo u 12. minuti golom Mije Caktaša. Bila je to lijepa akcija gostiju koju je Caktaš efektno završio zakucavši loptu pod gredu na Jairovu asistenciju. Domaćin je uspio izjednačiti u 56. minuti, a strijelac je bio Tuci. Hajdukova obrana je loše ‘počistila’ jednu loptu, koja se odbila do Chajia koji je pucao, Posavec je obranio, a Tuci je pospremio odbijanac zabivši za 1:1.

Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Caktaš je nakon ubačaja iz kornera zabio za 2-1.