Gorica slavila u Rujevici

U gostima kod Rijeke Gorica je zgodicima Zwolinskog i Dvornekovića slavila s 2:1
Rijeka: U 13. kolu Prve HNL na Rujevici se sastali Rijeka i Gorica

Nogometaši Gorive ostali su i dalje crna mačka za momčad Rijeke. I peti puta uzastopce izabranici trenera Sergeja Jakirovića slavili su protiv Riječana. Ovoga puta na Rujevici, gdje su u uzbudljivoj utakmici slavili s 2:1 zgodicima Zwolinskog i Dvornekovića.

Prvo poluvrijeme bilo je bez golova, Lukasz Zwolinski zabio je gol za Goricu dvije minute nakon što je ušao u igru. Ivan Tomečak izjednačio je u 82. minuti i odveo utakmicu u napetu završnicu u kojoj je Rijeka žestoko pritiskala, a Gorica je finiširala i došla do pobjedonosnog zgoditka preko Matije Dvornekovića u trećoj minuti sudačke nadoknade, čime je ostvarila peti uzastopni trijumf nad Rijekom.