Break Dinama

Futsal Dinamo slavio u Omišu, serija seli u Zagreb u KC Dražen Petrović gdje se sprema spektakl

Futsal Dinamo na Ribnjaku je slavio s 4:2
Omiš: Druga utakmica finalne serije 1.HMNL između Olmissuma i Futsal Dinama Miroslav Lelas/PIXSELL

Futsal Dinamo u finalnoj je seriji koja se igra na tri pobjede napravio break u Omišu. Ribnjak je bio ispunjen do posljednjeg mjesta, baš kao i proteklog petka kada je Olmissum preokretom došao do pobjede 2:1, no danas su se radovali gosti koji su slavili s 4:2.

Jedan od junaka pobjede bio je sjajni Kristijan Čekol, a ponovno je svoj dan na golu imao vratar Ante Piplica koji je obranio niz teških udaraca domaćih igrača. Za vodstvo Dinama u 18. minuti pogodio je Postružin. S tim rezultatom otišlo se na odmor, no odmah na startu Nikola Pavić je vratio stvari na početak.

Kristijan Čekol dobru partiju naplatio je golom za 2:1 u 30. minuti, da bi isti igrač u 34. minuti uputio loptu prema golu Omišana koju je u vlastitu mrežu pospremio Josip Jurlina, da bi u 36. Mateo Mužar pogodio za 1:4. Nikola Pavić svojim drugim golom uspio je do kraja susreta samo ublažiti poraz.

Serija se sada seli u Zagreb, u KC Dražen Petrović, gdje će Futsal Dinamo odigrati sljedeće dvije utakmice. Prva je na rasporedu u petak u 20 sati.