DSC_6749

Vatrogasac je opravdao ulogu favorita i zabilježio pobjedu u susretu s Posavcem, čime je momčad iz Kobilića skočila na četvrto mjesto ligaškog poretka.

Vatrogasac je poveo već u četvrtoj minuti golom Muhića, i s minimalnom prednošću domaćina otišlo se na odmor. Domaći nogometaši i nastavak susreta ulaze bolje te u 54. minuti golom Antunovića podebljavaju vodstvo.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Josip Breščaković je smanjio rezultat na 2:1, da bi samo minutu kasnije Damir Matković s bijele točke postavio konačnih 3:1.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA-ISTOK, 25. KOLO
NK VATROGASAC – NK POSAVEC 3:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Muhić (4), 2:0 Antunović (54), 2:1 J.Breščaković (90+3) 3:1 Matković (90-11m)
NK VATROGASAC: Caput, Čavar, Antunović, Muhić, Kontić (od 85. Vuksan), Barišić (od 62. Batinić), Šimek (od 77. Vuković), Ivkić (od 46. Landeka), Matković, Grilec (od 75. Kovačić), Štefner. TRENER: Nino Matković
NK POSAVEC: Andrijanić, A.Breščaković, Budinski (od 28. Župetić), Buzov, Lucin (od 77. Ščrbak), Smolko, J.Breščaković, Jambrešić, Dan. Kučan (od 55. Bencek, od 70. M.Kučan), Den.Kučan, Rajner (od 67. Avgustinović). TRENER: –