Pobjedom 41:24 na domaćem parketu protiv Dubrovnika, rukometaši Gorice otvorili su Paket24 Premijer ligu-Ligu za ostanak
DSC_0919

Pobjedom 41:24 na domaćem parketu protiv Dubrovnika, rukometaši Gorice otvorili su Paket24 Premijer ligu-Ligu za ostanak. Susret protiv Dubrovčana bio je lišen svake rezultatske neizvjesnosti.

Gosti su tek na startu uspjeli nakratko izjednačiti, nakon čega je domaća prednost rasla iz minute u minutu. Na isteku desete minute bilo je +7 (9:2), da bi u 22. minuti semafor pokazivao 16:6, a prilikom odlaska na odmor 22:11. U istom ritmu nastavljeno je i u nastavku susreta u kojem je prednost najviše rasla do konačnih +17.

U redovima Gorice najbolji strijelci bili su Lucijan Bura i Juro Čakarić s 8 golova, dok je Hrvoje Ceković pridodao šest, a Matej Svržnjak 6. Stipe Burić dobar na golu sa 17 obrana.